צור קשר הצטרפו לעמוד שלנו מאמרים | נותני שירותים | לקוחות | הורדת טפסים | טלפונים חיוניים | הצוות | אודות החברה | דף הבית   
סוכנות לביטוח חיים, בריאות, פנסיה, פיננסים ומשכנתאות
09-8930309
  סוכנות לביטוח אלמנטרי - שירות אמיתי
09-8930300

ביטוח בריאות וסיעוד


 


ביטוח בריאות פרטי

מהו ביטוח בריאות פרטי? בישראל קיימות שלוש מסגרות כיסוי להוצאות בריאות: ביטוח הבריאות הממלכתי המופק על ידי המדינה; שב"נים שאותם מציעות קופות החולים המספקות כיסוי לשירותים שאינם נכללים בסל הבריאות; וביטוחי בריאות פרטיים שאותם מציעים סוכני וחברות הביטוח. ביטוחי הבריאות הפרטיים נחלקים לשניים: ביטוח קולקטיבי־קיבוצי וביטוחי פרט. ביטוחי הבריאות הקיבוציים נחתמים במסגרת מקום העבודה, את ביטוחי הבריאות לפרט רוכש האזרח באופן פרטי מול חברת הביטוח.

מדוע לרכוש ביטוח בריאות פרטי

לא סתם נהוג לומר "העיקר הבריאות", כיום כמעט ואין אחד שאין לו את הכרטיס המורחב ביותר של קופת החולים,שב"ן (ביטוח משלים), המקנה הנחות ושלל הטבות שעוזרות לבעיות הרפואיות היומיומיות, עם זאת לבעיות הרציניות, הקופה מתקשה לעזור ולהעניק את הכיסוי הראוי מה גם שרשימת הרופאים (לניתוח או ייעוץ ובדיקות( מצומצמת, צריך לחכות בתור שלוקח שבועות ואף חודשים, נציין שהעלויות לניתוחים ,יעוץ ובדיקות,השתלות ותרופות שלא בסל הבריאות גבוהות מאוד,נפש ממוצעת בישראל לא יכולה לעמוד בסכומים האלה, אין כאן שאלה של אדם צעיר או מבוגר, אי אפשר לדעת מה יוליד יום.
הרופא דרך הקופה לא בהכרח אותו רופא שאליו היית רוצה ללכת על מנת להיבדק וכמובן היחס מצד רופא הקופה(יש מישהו שלא רוצה יחס אישי ופרטי).

יש כאן הזדמנות לאנשים לקחת אחריות על עצמם ולקבל עליהם את הביטוח הפרטי של חברת הביטוח כיוון שבשעת הצורך יהיה גוף עמיד מאחורי המבוטח.
מגוון הרופאים הטובים ביותר ומועד התור הרצוי מתקצר בצורה ניכרת, על בריאות לא חוסכים. רק באמצעותו ניתן להרוויח שליטה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות בזמן, המתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות או בקופות החולים.

לכל אותם אנשי "לי זה לא יקרה" או "אני בריא מה אני צריך את זה"

עצה מ"מעגל" סוכנות לביטוח:

להיות חכמים לפני מקרה , להקדים תרופה למכה.

הכיסויים העיקריים:

     - ניתוחים בארץ ובחו"ל.

     - טיפולים מחליפי ניתוח- טיפולים רפואיים חדשניים להחלפת פעולות פולשניות, בטכנולוגיות טיפוליות בלתי חודרניות ומניעת הסיבוכים הנלווים.
טיפולים   אלה מאפשרים זמן החלמה קצר יותר.

     - השתלות- כליה,לב,ראיה, לבלב, כבד וכל שילוב בניהם, השתלת מח עצמות מתורם אחר.

     - טיפולים מיוחדים בחו"ל שאינם ניתנים בארץ וללא ביצועם נשקפת סכנת חיים למבוטח.

     - תרופות שלא כלולות בסל הבריאות.

     - שירותים אמבולטוריים- טיפולים רפואיים שאינם דורשים אשפוז בבית החולים.

     - רפואה משלימה-השתתפות במימון הומיאופתיה, אקופנטורה, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה ועוד.

  • ביטוח סיעודי

    כאשר ההוצאות על סיעוד יכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש, הביטוח הסיעודי של קופות החולים אינו מספק. כאן אנחנו בתור סוכנות לביטוח שדואגת ללקוחותיה נכנסים לתמונה ומציעים עבורך פוליסת ביטוח סיעוד פרטית...

  • ביטוח הגנה עצמית

    גופנו ובריאותנו חשופים, מדי יום, לנזקים ובמקרה של תאונה, אנו עלולים למצוא עצמנו במצב של סיכון חיים, לסבול מפגיעות פיזיולוגיות קשות עד לכדי מצב של נכות חלקית או מלאה וכן לסבול מפגיעות קשות...

  • ביטוח מחלות קשות

    גופנו ובריאותנו חשופים לנזקים, שהטיפול בהם עולה כסף רב. גילוי מחלה קשה בקרב בני משפחתנו עלולים להותיר אותנו חסרי אונים, אם אין לנו מקורות כספיים מתאימים.

  • ביטוח בריאות

דפים:
     
שתף בפייסבוק  הדפסה  שלח מייל  חזרה