צור קשר הצטרפו לעמוד שלנו מאמרים | נותני שירותים | לקוחות | הורדת טפסים | טלפונים חיוניים | הצוות | אודות החברה | דף הבית   
סוכנות לביטוח חיים, בריאות, פנסיה, פיננסים ומשכנתאות
09-8930309
  סוכנות לביטוח אלמנטרי - שירות אמיתי
09-8930300

בטוח מנהלים


 


הדאגה לעתיד מתחילה עכשיו.

חיסכון פנסיוני עם ביטוח חיים בהשתתפות המעסיק, מספק מענה מושלם ועדכני לכל מי שדואג לגיל הפרישה, אך מבקש גמישות מרבית בהבטחת עתידו.

 

ביטוח מנהלים מהווה אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני בישראל. אפיק חיסכון זה מיועד לתשלום פנסיה חודשית בהגיע החוסך לגיל הפרישה (67 לגבר, 64 לאישה). בנוסף לכך, החוסך בביטוח מנהלים מבוטח בביטוח חיים (ריסק מוות) ויכול להוסיף גם ביטוח אובדן כושר עבודה. את מרכיבי הביטוח השונים ניתן להתאים להעדפותיו של המבוטח.


ביטוח מנהלים הוא חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח, הנקרא 'פוליסת ביטוח'.
ברוב ביטוחי המנהלים אתם יודעים מה יהיה הסכום שתקבלו כקצבה מדי חודש בהגיעכם לגיל פרישה. חברת הביטוח מתחייבת לסכום זה המחושב מהכנסתכם וההפרשה שנגזרת ממנה לביטוח המנהלים.ביטוח מנהלים שווה וודאות.


הכיסוי שמציעות חברות הביטוח בביטוח מנהלים טוב יותר מהכיסוי שישנו בקרן פנסיה למקרים של נכות ואובדן כושר עבודה. עבור אדם צעיר אשר נפצע או חלה ונזקק לביטוח, נושא זה משמעותי מאוד.

 

במסגרת ביטוח חיים עם חיסכון לשכירים (ביטוח מנהלים) נהוג להפקיד בדרך כלל 18.33% מהשכר, ובנוסף הפרשה נוספת על חשבון המעסיק לרכישת כיסוי לאי-כושר עבודה (השיעור המקסימאלי אותו ניתן להפקיד בביטוח מנהלים יכול לעלות עד 22.83% מהשכר כולל ההפרשות לאי-כושר העבודה). מתוך התקציב האמור של 18.33%, 13.33% הם הפקדה על חשבון המעסיק. בפוליסות ביטוח מנהלים ניתן לכלול ביטוח למקרי אובדן כושר עבודה ו/או מוות.

 

פוליסת ביטוח מנהלים מאפשרת לשמור על רמת החיים של משפחתך אשר עלולה להיפגע קשות בעת מוות, בעת אובדן יכולת העבודה וההשתכרות ואף בעת פרישה. על מנת לשמור על ההמשכיות הכלכלית החשובה לך כל כך, יידרש במקרים אלו כסף רב. פוליסת ביטוח המנהלים  תעניק לך את הסכומים הדרושים להבטיח את רווחת המשפחה.

     
שתף בפייסבוק  הדפסה  שלח מייל  חזרה