צור קשר הצטרפו לעמוד שלנו מאמרים | נותני שירותים | לקוחות | הורדת טפסים | טלפונים חיוניים | הצוות | אודות החברה | דף הבית   
סוכנות לביטוח חיים, בריאות, פנסיה, פיננסים ומשכנתאות
09-8930309
  סוכנות לביטוח אלמנטרי - שירות אמיתי
09-8930300

ביטוח דירה


 

 

 

פוליסת ביטוח דירה מורכבת משלושה אלמנטים:

 


ביטוח מבנה
 
ביטוח תכולה
 
ביטוח צד ג'
 
 


נסביר על כל אחד מאותם אלמנטים, שמרכיבים  את ביטוח הדירה שיעניק לכם שקט נפשי.

 

ביטוח תכולה
מכיוון שמרבית נכסנו נמצאים בבית, כדאי לחשוב על האפשרות לבטחם במידה ואלה, חלילה ייגנבו או יינזקו כתוצאה אירועים חיצוניים. רבים נוטים לחשוב שאם הם מחזיקים את רכושם יקר הערך בבית , אז הוא מוגן, אך טעות חמורה בידם.

לא משנה עד כמה נמגן את ביתנו, קיים סיכויי,שיפרצו לדירה שלנו ורכושנו היקר ייגנב או יינזק. לכן, חשוב לבטח את הדירה בביטוח תכולה שיעניק פיצוי בגין נזקי פריצות וגניבות. הטראומה שחווה אדם שמרחבו האישי נפרץ היא קשה והנזק הכספי שנגרם או אובדן הרכוש היקר גורם לתחושה של חוסר אונים, שניתן היה לחסוך אותה אילו תכולת הדירה הייתה מבוטחת כמו שעושים ביטוח לרכב ודואגים שמא יפגע כך גם יש לעשות לדירתנו ששווייה גבוה בהרבה מן הרכב.

 

אל תאמרו "לי זה לא יקרה"
רכושנו היקר, חשוף לסכנות נוספות,כמו שיטפונות ונזילות אשר גורמות לנזקים רבים או שריפות ודליקות שעלולות לפרוץ בדירה ולכלות אותה כליל. כמובן שללא ביטוח דירה ותמיכה כספית מחברת הביטוח, יהיה קשה מאוד להתחיל מחדש ולהשיב את כל אשר אבד בשריפה או בדליקה שפרצה. רכושנו עלול להינזק גם במקרה שבו פרצה אש בדירת השכן וזו התפשטה לדירתנו, במקרה כזה המבוטח יהיה מכוסה.
 
לכן, חשוב לקחת את האחריות בידיים, לא לצאת מנקודת ההנחה לפיה "לנו זה לא יקרה", ולהיערך מראש לכל צרה שכזו ולבטח לא רק את מבנה הדירה, אלא גם את כל הרכוש שיקר לנו כגון: תכשיטים, טלוויזיה, אופניים, פלאפונים, גדג'טים וכדומה.
 
פוליסת ביטוח תכולה מופעלת במקרה של גניבה או פריצה, פגעי מזג אויר: סופות, ברד, שלג כבד וכדומה, רעידת אדמה, התלקחות אש, הצפה או שיטפון, נזק שנגרם כתוצאה מחבלה, למשל: משאית שהתנגשה בביתכם או כלי טייס הנופל על הבית שלכם.


ביטוח מבנה
פוליסה המכסה אתכם מפני נזקים העלולים לקרות למבנה הבית עצמו כגון: פגיעה בדוד השמש או החשמל, בצנרת המים או הביוב, הסקה, קירות או תקרות הנפגעים כתוצאה מנזקי מזג אויר או רעידות אדמה, שיטפונות, שריפה או חבלה. הפוליסה תדאג לתקן או להחליף את רכיב המבנה שניזוק או שנפגע לצמיתות.

 

ביטוח צד ג'
צד ג מכסה נזקי גוף ונזקי רכוש של צד שלישי, השוהה בביתכם או נזק שנגרם לרכוש של אדם אחר, למשל: קצר חשמלי כוויה, מכה, החלקה, שריפה, הצפה וכדומה. הפוליסה מבטיחה לכם, כי גם אם מישהו יפגע בזמן שהותו בביתכם, לא יחולו עליכם הוצאות הפיצויים בגין הסבל שעבר.
כדאי לדעת כי עלותו של ביטוח דירה צד ג היא בדרך כלל נמוכה מאוד, לפיכך אין סיבה שלא לעשותו.

ביטוח דירה יכול לכסות אתכם מכל צרה שלא תבוא, ומומלץ לרכוש פוליסה משולשת המכילה את כל המרכיבים שצוינו: ביטוח דירה לרכוש, למבנה ולצד ג', שכן אין לדעת מתי יהיה עליכם להפעיל את כיסוי הביטוח, שיבטיח אתכם מפני תביעות גדולות שלא תוכלו לעמוד בעלותן.ביטוח דירה נחשב בכל חברות הביטוח לביטוח בסיסי, והוא מותאם באופן ספציפי לדירה שלכם, ומותאם לצרכים שלכם כפי שאתם רואים אותם לנכון בעזרתו של הגורם המקצועי.  • ביטוח משכנתא

    אתם בוודאי יודעים כי במרבית הבנקים, ביטוח משכנתא הוא תנאי מוקדם לקבל את ההלוואה עבור הדירה שלכם. ביטוח משכנתא כולל לרוב שני סוגי ביטוח: ביטוח חיים וביטוח מבנה.הסיבה לכך שיש צורך בביטוח משכנתא...

     
שתף בפייסבוק  הדפסה  שלח מייל  חזרה